Spacery socjalizacyjne

 

 

Spacery zawieszone ze względu na urlop macierzyński.

„Socjalizacja to proces przejmowania przez jednostkę wiedzy, kompetencji komunikacyjnych, umiejętności psychospołecznych, a także systemu wartości i norm, wynikający z oddziaływania środowiska społecznego.”

 
Czym nie jest spacer?
Treningiem posłuszeństwa, nabywaniem umiejętności poruszania się w mieście.
 
Czego mogę się spodziewać?
– spacery będą odbywać się w spokojnych miejscach – lasy, łąki.
– psy dobierane są odpowiednio do siebie, więc nie liczy się kolejność zgłoszeń.
– psy nie witają się na miejscu spotkania. Stopniowo będziemy zmniejszać odległość, jeśli będzie taka możliwość i psy będą czuły się komfortowo. Psy mogą wspólnie eksplorować i swobodnie się komunikować. Zależy nam przede wszystkim na ich poprawnym porozumiewaniu się oraz udzielaniu wsparcia w razie potrzeby.
– będziemy omawiać komunikaty wysyłane przez psy oraz sposoby udzielania im wsparcia.
 
Co ze sobą zabrać?
– obroże lub szelki
– linkę co najmniej 5m
– wodę i miseczkę.
 
Czego nie zabieramy?
– kolczatek, obroży zaciskowych
– przysmaków i zabawek
– smyczy typu flexi.
Ilość psów w grupie: 2-4 (zależnie od psów jakie będą brały udział w spacerze).

Spacery przeznaczone są dla psów, które były konsultowane w Zależy od psa. Osoby spoza grona Klientów mogą wziął udział w spacerze po uprzednim spotkaniu się ze mną indywidualnie (cena: 100 zł).

Z jednym psem może przyjść więcej niż jeden opiekun.
 
Miejsce spacerów jest zmienne. W celu uzyskania informacji o możliwości uczestnictwa i lokalizacji zbiórki, poprosimy o kontakt poprzez adres e-mail, formularz kontaktowy lub telefon: tel. 571 063 036

 

Płatność wyłącznie przelewem – numer konta w zakładce KONTAKT.

REGULAMIN SPACERU

1. Spacer trwa ok. 1.5 godziny. Maksymalna ilość psów uczestniczących w spacerze: 4. Koszt: 70 zł za psa. Istnieje możliwość wykupienia karnetu: 5 spacerów – 300zł.
2. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które zgłosiły deklaracje uczestnictwa i w ciągu 24 godzin wysłały screen z potwierdzeniem płatności za spacer lub posiadają ważny karnet.
3. Informacje o nieobecności na spacerze powinny być zgłaszane co najmniej 24 godziny przez rozpoczęciem spaceru poprzez SMS lub wiadomość e-mail. Jeśli Uczestnik nie zgłosi nieobecności na spacerze co najmniej 24 godziny przed godziną rozpoczęcia spaceru to nie ma możliwości zwrotu wpłaconej kwoty w wysokości 70zł. 
4. Dokonanie wpłaty oznacza akceptacje Regulaminu.
5. Z jednym psem może przyjść kilku opiekunów, w tym co najmniej jedna osoba pełnoletnia.
6. W miejscu zbiórki stawiamy się o godzinie wyznaczonej przed Organizatora.
7. Psy powinny mieć dłuższą linkę przypiętą do obroży lub szelek. Nie akceptujemy kolczatek, dławików, obroży elektrycznych. Psy za zgoda trenera mogą nie mieć przypiętej smyczy.
8. Dopuszczalne jest nagradzanie psa w sposób niezakłócający przebiegu spaceru.
9. Psy na miejscu zbiórki nie witają się.
10. Zachowujemy dystans komfortowy dla każdego Uczestnika.
11. Psy mogą podchodzić do siebie za obustronną zgodą Opiekunów. Należy skonsultować tą kwestie z trenerem, jeśli istnieją wątpliwości.
12. W czasie spaceru można zadawać trenerowi pytania związane z zachowaniem psa. Spacer nie jest konsultacją behawioralną.
13. Po zakończeniu spaceru istnieje możliwość zadawania pytań na forum grupy lub zgłaszania zastrzeżeń co do przebiegu spaceru.
14. Należy poinformować Organizatora o udziale w spacerze suk z cieczką lub chorych.
15. Każdy pies musi posiadać szczepienie na wściekliznę – nie dotyczy szczeniaków do piątego miesiąca życia lub mających przeciwwskazanie do szczepienia.

Polecane

Psia Podstawówka

Psie przedszkole

konsultacje behawioralne

agility

Napisz do nas

15 + 12 =