O nas

 

 

Sara

Psie Przedszkole, Dobry Pies!, konsultacje behawioralne, zajęcia posłuszeństwa, spacery

Jestem certyfikowanym behawiorystą-zoopsychologiem oraz trenerem Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii. W pracy ważne jest dla mnie zrozumienie psów i opiekunów oraz indywidualne traktowanie każdego klienta. Stosuję pozytywne metody, wolne od przemocy oparte na najnowszych badaniach.

Nieustannie dokształcam się poprzez udział w seminariach i warsztatach o tematyce związanej z psami, zapoznaje się z publikacjami i badaniami na temat zwierząt. Pasjonuje mnie komunikacja psów, która jest podstawą ich zrozumienia.

Prywatnie jestem opiekunem trzech adoptowanych suczek: Koki, Skadi i Cisco. Trenujemy wspólnie agility i zaczynamy przygodę z noseworkiem.

Martyna

Agility

Pracę z psami rozpoczęłam w 2014 roku. Regularnie trenuje agility od 2016 roku.

Nieustannie się doszkalam. Na początku ciężko pracowałam nad podstawami i motywacją do współpracy z moim terrierem, który bardzo powoli robił postępy. Moje zaangażowanie i cierpliwość opłaciły się jednak bo z psa, który uciekał z toru zmienił się w psa, który w 2018 roku mógł pochwalić się 1. i 3. miejscem na zawodach treningowych oraz 5. miejscem w zerówkach.

Aktualnie trenuje i startuje z dwiema suczkami. Razem z O`Harra, w jej pierwszym sezonie startowym w 2020 roku stanęłyśmy pięć razy na 1. miejscu w zawodach treningowych oraz zajęłyśmy 1. miejsce na naszych pierwszych oficjalnych zawodach. Moja suczka Marvel (border collie) zaczyna przygodę ze startami.

agility_dog

Beata

Rally – O

Zoopsycholog, absolwentka studiów podyplomowych – Psychologia Zwierząt Towarzyszących Politechniki Bydgoskiej. Certyfikowany Instruktor Rally Obedience. Uczestniczka wielu szkoleń i webinarów dot. pracy węchowej, emocji u psów, pracy z psem agresywnym, treningu medycznego, opieki nad psem w wieku senioralnym, handlingu, prowadzenia zajęć kynoedukacyjnych z dziećmi zdrowymi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ponadto,  przewodniczka psa rasy Australian Cattle Dog, z którym czynnie uprawia mantrailing, dogtrekking, nosework, rally-o, pasienie, detekcję trufli. Od niedawna startuje z psem w zawodach Polskiej Ligi Nosework i rally obedience.

Napisz do nas

4 + 6 =