O nas

 

 

Sara

Psie Przedszkole, Dobry Pies!, konsultacje behawioralne, zajęcia posłuszeństwa, spacery

Jestem certyfikowanym behawiorystą-zoopsychologiem oraz trenerem Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii. W pracy ważne jest dla mnie zrozumienie psów i opiekunów oraz indywidualne traktowanie każdego klienta. Stosuję pozytywne metody, wolne od przemocy oparte na najnowszych badaniach.

Nieustannie dokształcam się poprzez udział w seminariach i warsztatach o tematyce związanej z psami, zapoznaje się z publikacjami i badaniami na temat zwierząt. Pasjonuje mnie komunikacja psów, która jest podstawą ich zrozumienia.

Prywatnie jestem opiekunem trzech adoptowanych suczek: Koki, Skadi i Cisco. Trenujemy wspólnie agility i zaczynamy przygodę z noseworkiem.

Martyna

Agility

Pracę z psami rozpoczęłam w 2014 roku. Regularnie trenuje agility od 2016 roku.

Nieustannie się doszkalam. Na początku ciężko pracowałam nad podstawami i motywacją do współpracy z moim terrierem, który bardzo powoli robił postępy. Moje zaangażowanie i cierpliwość opłaciły się jednak bo z psa, który uciekał z toru zmienił się w psa, który w 2018 roku mógł pochwalić się 1. i 3. miejscem na zawodach treningowych oraz 5. miejscem w zerówkach.

Aktualnie trenuje i startuje z dwiema suczkami. Razem z O`Harra, w jej pierwszym sezonie startowym w 2020 roku stanęłyśmy pięć razy na 1. miejscu w zawodach treningowych oraz zajęłyśmy 1. miejsce na naszych pierwszych oficjalnych zawodach. Moja suczka Marvel (border collie) zaczyna przygodę ze startami.

agility_dog

Monika

Dogfrisbee, frizgility

Ze szkoleniem psów związana jestem od 2010 roku. Uczyłam się współpracy z psami uczestnicząc w programie szkoleniowym psów schroniskowych. Czynnie trenuję dogfrisbee od 2016 roku z adoptowaną suczką Spartą i od 2020 roku z Furią.

Od tego czasu regularnie biorę udział w szkoleniach i webinariach poświęconych tematyce dogfrisbee oraz przygotowaniu do treningu psa sportowego z czołowymi zawodnikami z Polski i z zagranicy. Zdobywałam też wiedzę z zakresu behawioru, IGP oraz tropienia, co pozwala mi spojrzeć na współpracę z psem z różnych perspektyw.

Dogfrisbee jest dla mnie pasją i sposobem spędzania wolnego czasu. Daje możliwość budowania relacji z psem i zapewnienie mu wysiłku fizycznego i umysłowego.

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:
3. miejsce freestyle level 1 Gdynia 2018 (debiut)
5. miejsce freestyle lvl 1 Warszawa 2018
6. miejsce freestyle lvl 2 Wrocław 2020 i 1. alternatywna kwalifikacja na Mistrzostwa Świata USDDN w Kanadzie
3. miejsce Time Warp lvl 1 Poznań 2020.

  agility_dog

  Weronika

  Handling, zoofizjoterapia, dogfitness

  Jestem certyfikowanym zoofizjoterapeutą, groomerem, trenerem psiego fitnessu, handlerem oraz hodowcą psów rasowych. Prywatnie opiekunką dziesięciu psów.

  W 2017 roku rozpoczęłam pracę z psami. Mój cały świat kręci się wokół kynologii. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, warsztatach i treningach. Szczególnie pasjonuje mnie motoryka oraz propriocepcja zwierząt.

  Moje osiągnięcia wystawowe:
  – Tytuły jBIS III (Najlepszy Junior Wystawy) oraz BOG II oraz IV (Najlepszy Pies w Grupie)
  – 1. Tytuł Najlepszego Psa Grupy 8 oddziału Bydgoszcz
  – 4. Tytuł Najlepszego Szczenięcia wszystkich ras oddziału Bydgoszcz
  – wielokrotny tytuł BOB (Najlepszy Pies w Rasie), BOS (Najlepszy Pies w Rasie Płci Przeciwnej), jBOB (Najlepszy Junior w Rasie)
  – dwukrotny tytuł Championa Polski, 1 w trakcie
  – dwukrotny tytuł Młodzieżowego Championa Polski
  – w trakcie Grand Championa Polski.

   agility_dog

   Napisz do nas

   8 + 12 =